۲۸
روز
۰
ساعت
۴۳
دقیقه
۴
ثانیه
گسترش کسب وکار

گسترش کسب وکار

 • حفظ سرمایه اولیه برای هر کسب و کاری اهمیت دارد.همه ما خطرات گسترش کسب وکارمان را تازمانی متحمل می شویم که، سرمایه اولیه مان حفظ شود؛ چون به خوبی از خسارات جبران ناپیذیر آن آگاهیم.

 • از طرفی افزایش فروش با خطر پذیری کمتر،آرزوی همه کسب وکارهاست . اما،فروش بیشتر در سطح سنتی ، نیاز به گسترش بستر خود مانند: افزایش فضا ، تغییر دکوراسیون ، اضافه کردن نیرویِ فروش ، تبلیغات و... دارد. با این تفسیر، چطور می توان بدون آنکه نگرانِ به خطر افتادن سرمایه اولیه و به خطر افتادن آن شد فروش خود را بیشتر کرد؟
شطرنجِ وب

شطرنجِ وب

نگران نباشید! این متن راجب قواعد بازی شطرنج نیست اما فعالیت در فضا وب با شطرنج بازی کردن زیاد متفاوت نیست.

 • در بازی شطرنج مرسوم است که مهره وزیر را زود به میان آوردن صحیح نیست ، زیرا وزیر مهره کلیدی و حیاتی در بازی است و زود از دست دادن آن احتمال باخت را دوچندان می کند.به این ترتیب اغلب درشروع این بازی سعی می شود از مهره هایی چون سرباز یا اسب استفاده شود.

 • اگر مهره شاه را سرمایه اولیه و مهره وزیر را سرمایه در گردش شما در نظر بگیریم ، تصور کنید شما در در ابتدای بازی به جای به میان آوردن مهره های دیگر خود سریع وزیر خود را به میدان آوردید به این ترتیب هم سرمایه در گردش و هم سرمایه اولیه شما در خطر بزرگی قرار می گیرد .

درست مانند صرف هزینه زیاد برای تبلیغات یا اضافه کردن نیروی انسانی بدون برنامه ریزی است.

استراتژی صحیح شما چیست ؟

استراتژی صحیح شما چیست ؟

فروش بیشتر و خطر پذیری کمتر، عواملی بودکه قبل تر از آن به عنوان اهداف یک کسب وکار کار اشاره کردیم .حال اگر بخشی از هزینه در گردش خودتان را صرف راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی یا وب سایت شخصی خود کنید چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

بخشی از مزایا راه اندازی وب سایت

به طور کل هزینه ی احداث یک فروشگاه اینترنتی با احداث یا حتی گسترش یک فروشگاه حضوری قابل مقایسه نیست!

 1. هزینه کمتر
 2. فروش 24 ساعته
 3. عدم محدودیت جغرافیایی در فروش
 4. مدیریت آسان
 5. برگزاری جشنواره ها مختلف
 6. فیلتر بندی محصولات یا خدمات
 7. مشاهده نظرات مشتریان
 8. آنالیز فروش

همه این ها بخش کوچکی از امکاناتی بود که یک فروشگاه اینترنتی می تواند در خدمت شما قرار دهد.

 • این امر درست مشابه استراتژی صحیح در شطرنج است که شما بدون آن که سرمایه اولیه خود را به خطر اندازید با تقسیم بندی صحیح مهره های خود ودر زمان بندی مناسب ، برنده بازی فضای وب باشید.
وظیفه ما

وظیفه ما

وظیفه وب دوس این است که در قدم نخست از طریق مشاوره رایگان، بهترین استراتژی را با کمک خودتان برای فعالیت شما در فضا وب طراحی کند.

نظرات مشتریان

همکاری با وبدوس، تبدیل به نقطه عطف قابل توجه در بیزنس ما شد.

محمد توکلیمدیرعامل شرکت میکرونکار

همکاری با وبدوس، تبدیل به نقطه عطف قابل توجه در بیزنس ما شد.

محمد توکلیمدیرعامل شرکت میکرونکار