درباره ما

ما قبلا کی بودیم؟

اعضای تیم ما هرکدام در قسمت هایی از فضای دیجیتال مارکتینگ مشغول به فعالیت بوده اند. گاهی با یکدیگر به صورت پروژه ایی و اغلب برا کارفرمایان دیگر همکاری می کردیم. بعد از محدودیت های اینترنت ، کار هر کدام از ما به نحوی آسیب جدی دید؛ بنابراین در تلاش بودیم تا فضایی امن را برای معرفی خدمات خود پیدا کنیم، در عین حال شاهد آسیب به سایر مشاغل دیگر بودیم. تا اینکه متوجه موضوع بسیار مهمی شدیم ، و آن پیدا کردن فضای «وب» بود که در حال حاضر یکی از بهترین پلتفرم ها برای فعالیت دیجیتال مارکتینگ است. پس دورهم جمع شدیم تا هرچیزی را که در مورد آغاز و گسترش دیجیتال مارکتینگ در فضای وب بلد بودیم با شما به اشتراک بگذاریم.

ما الان کی هستیم؟

به این شکل «وب دوس» در تابستان،1401 متولد شد و به طور رسمی آغاز به کار کرد. در حال حاضر ما یک مجموعه استارتاپی فعال ، در حوزه توسعه وب سایت و ديجيتال مارکتینگ هستیم.

هدف اصلی ما

ما به خوبی بر این موضوع آگاه هستیم که فعالیت در فضا وب سختی هایی به همراه دارد اما، هدف اصلی ما این است که سعی کنیم تجربه لذت بخشی را برای شما و هم برای مشتری دربرخورد با فضای وب رقم بزنیم. ما میخواهیم مانند یک خانواده در کنار شما باشیم و در گسترش کسب وکار شما در فضا وب سهیم باشیم.

چطور؟

  1. تحلیل کسب وکار
  2. توسعه وب
  3. تولید محتوا
  4. افزایش فروش

ارزش‌های ما

همچنان که فروش بیشتر شما در فضا وب برای ما ارزشمند است، ما نیز دوست داریم مانند یک خانواده در کنار شما پیشرفت کنیم، تجربیات خودرا به اشتراک بگذاریم، وهرچه بیشتر درفضا جهانی وب گسترده تر شویم.

تماس با ما

تیم ما

نوآوری و خلق ارزش بدون داشتن یک تیم عالی بدست نمی‌آید. این تیم وبدوس است.