وب‌سایت

فروش اینترنتی خودتون رو شروع کنید

وب‌سایت

چرا داشتن وب‌سایت اهمیت دارد ؟

فعالیت در بزرگ ترین موتور جست جو جهان

با یک نگاه کلی به تاریخچه سِرچ خوددر گوگل متوجه می شویم که از پیدا کردن دستور طبخ فِلان غذا، آهنگ نصفه و نیمه ایی که در تاکسی گوش داده بودیم تا بهترین دندان پزشک شهرمان همه چیز را توسط گوگل جست وجو کرده ایم. پس اگر بگوییم ما بیشتر نیازهایمان را از طریق اینترنت برطرف می کنیم اغراق نیست .

داشتن وب سایت برای کسب و کارمان در فضای اینترنت درست مانند اداره کردن شعبه خود، در بزرگ ترین و پر رفت و آمد ترین خیابان دنیاست که می تواند شما را به بازار جهانی وصل می کند .

همه برنده اند !

یک اصطلاح در بین انگلیسی زبان ها است ، که می گوید« everyone's a winner» که مفهوم آن به این معنی است که در یک معامله بین دوطرف می تواند بُرد بُرد باشد و همه سود ببرند.

اگر هدف شما فروش بیشتر باشد ( که فرض وب دوس هم برای همه کسب و کارها همین موضوع است ) لازمه این امر در ابتدا تهیه بستری برای آن است.

چگونه ؟

تصور کنید که یک مشتری برای خرید محصول یا خدمات شما، نیاز به دیدن تمام ویژگی های محصول ، از جمله: جنس آن ، سال ساخت ، رنگ بندی و مدل های مشابه دارد. شما هم نیاز به نیرویی ماهر در راهنمایی و تشویق مشتری برای خرید دارید ؛ علاوه برآن می خواهید فروشی بدون محدودیت زمان و مکان داشته باشید .

همه این موارد در طراحی وب سایت کسب وکار شما قابل اجرا است .مشتری شما در هر زمان و مکان می تواند، با فیلتر بندی صحیح سایت شما به کلیه ی اطلاعات محصول دست پیدا کند و با رابط و تجربه کاربری که برای شما در سایت طراحی کرده ایم ترغیب به خرید شود. در نتیجه او می تواند خرید خود را از طریق درگاه امن بانکی با آرامش خیال پرداخت کند.

بِرندسازی

وب سایت بستری را برای شما فراهم میکند تا بتوانید با سلیقه ، نیاز و ذهنیت خود محصول یا خدمات خود را معرفی کنید. همین موضوع باعث می شودکه در طول زمان شما امضاء مخصوص خود را داشته باشید و تبدیل به یک بِرند شوید.

اصل اساسی : اعتماد مشتری

تصور کنید مخاطب شما در مواجه با تبلیغات برِندتان سعی میکند به دنبال شما بگردد، در گوگل نام برند شما را سرچ می کند اما سایتی وجود ندارد!؛در اینجا اتفاقی که رخ خواهد داد، به وجود امدن شکافی بین اعتماد مشتری و شماست.

اما چطور می شود اگر به جای آن با سایت مواجه شود؟ در ابتدا صفحه اول مخاطب با دیدگاه کلی شما آشنا می شود ، نظرات سایر مشتریان را مطالعه می کند و راه های تماس با شما را بررسی خواهدکرد.

در نتیجه اعتمادی بین شما ومخاطب شکل خواهد گرفت که ستون اصلی کسب وکار شما خواهد شد.

وب سایت جزء تبلیغات شما نیست / هست ؟

جواب به این سوال ، هم بله و هم خیر است !چرا که، چهارچوب تبلیغات در سایت و به طور مثال اینستاگرام متفاوت است .

سایت می تواند یک ویترین از کار شما باشد که به بهترین نحوه با آپلود عکس و ویدئو باکیفیت ، علاوه بر معرفی کسب و کار شما منجر به جذب مخاطب شود. ضمن آن که هزینه راه اندازی سایت از تبلیغات در اینستاگرام بسیار کمتر است.

اما اگر خواستید از تبلیغات ، به شیوه مستقیم استفاده کنید می توانید ازخود تبلیغات گوگل استفاده کنید. به این صورت که شما اگر محصولی مانند لباس می فروشید با سیستم تبلیغات گوگل می توانید این کار را انجام دهید. در نتیجه زمانی که مخاطب کلمه ی لباس را جست جو می کند، سایت شما جزء اولین جست جو های گوگل برای او می شود.

فقط داشتن سایت کافیست ؟

یک سایت موفق باید5 ویژگی های زیر را داشته باشد

1-ظاهر جذاب و رابط کاربری مناسب (UI/UX)

2- تولید محتوا با کیفیت

3- سئو و رتبه بالا در گوگل

4- سازگاری با موبایل

5- به روزرسانی از نظر فنی

نتیجه گیری

با اینکه داشتن سایت تبدیل یه یک ضرورت برای هر کسب و کاری است اما تخصص لازم در طراحی ، مدیریت و پشتیبانی آن هم لازمه کار است .

اگر تصمیم دارید که در فضا وب فعالیت کنید می توانید در ابتدا از مشاوره رایگان مااستفاده کنید. ما در تلاشیم بهترین راه را برای دیجیتالی شدن شما ارائه دهیم .