مدیریت پلتفرم‌ها

مدیریت پلتفرم‌تون رو به ما بسپارید

مدیریت پلتفرم

پلتفرم چیست ؟

کلمه و لغت پلتفرم (Platform) در زبان انگلیسی به معنا «سَکو» است. حتی جایگاه و بلندی که افراد برنده در مسابقات هم روی آن ها می ایستند را نیز پلتفرم می نامند.

کسب وکارهای پلتفرمی

در دنیا دیجیتال قطعا اسم کسب وکارهای پلتفرمی و کلمه پلتفرم را شنیده اید. وحتی اگر تعریف آن را به درستی ندانید اما، به خوبی آگاهید که اینستاگرام، لینکدین، آمازون وحتی گوگل به نوعی پلتفرم به حساب می آید.

در فضای اینترنت ایران هم که نمونه هایی چون، آپارات، دیجی کالا،تُرب، شیپور، دیوار و... وجود دارد.

تعریف پلتفرم در کسب وکارهای دیجیتال

جِفری پارکر و همکارانش چند تعریف از پلتفرم در فضا کار دیجیتال ارائه داده اند که مهم ترین اشتراک آن ها ایجاد تعامل میان تولید کنندگان بیرونی و مصرق کنندگان بیرونی است. کار مهمی که پلتفرم انجام می دهد، ایجاد زیر ساخت برای شکل گیری تعامل ها و تعیین یک سری قوانین برای این چهارچوب است. پس ایجاد یک فضا تعامل بین شما (با هر کسب وکاری) و مشتری در فضا اینترنت امری ضروری است.

چرا مدیریت پلتفرم هایتان را به ما بسپارید؟

زمانی فعالیت در فضایِ دیجیتال و اینترنت قابل مدیریت کردن بود ،اما امروزه با گستردگی این فضا برای صدر جدول ماندن بازدید در هرکدام از پلتفرم ها نیاز، به تخصص خاصی دارید. به طور مثال اگر کلمه خرید کفش را در جست جو گوگل و اینستاگرام به طور موازی سرچ کنید، متوجه خواهید شد که فضای ارتباط و تعامل در هر کدام از این پلتفرم ها تا چه اندازه متفاوت است.

ما می توانیم با در دست گرفتن مدیریت و شروع تولید محتوا در هر کدام از پلتفرم های شما، تعامل مشتریان را با کسب و کار شما بهوبود ببخشیم.

مدیریت پلتفرم هایی که ما انجام می دهیم

  • میدان فروش (MarketPlace)

اگر می خواهید یک مغازه در فضا مجازی داشته باشید و محصولات خود را عرضه کنید ما می توانیم یک میدان فروش برای شما در دیجی کالا یا ترب بسازیم و آن را مدیریت کنیم.

بنابراین شما می توانید به آسانی محصول خود را در دوتا از پرفروش ترین دسایت های ایرانی به فروش بگذارید

  • سوشال مدیا (Social Media)

اگر می خواهید علاوه بر تولید محتوا در سوشال مدیا به تبلیغ و فروش بپردازید ما می توانیم با در اختیار قرار دادن متخصص های خود در این فضا مدیریت اکانت اینستاگرام، لینکدین ، توئیتر و.. را به بهترین شکل مدیریت کنیم.

  • پیام رسان (Messengers)

اگر می خواهید یک حساب کاری در واتساپ یا تلگرام داشته باشید یا آن را به یک ربات متصل کنید به طوریکه مشتری شما 24 ساعته بتواند ثبت سفارش کند، ما این کار برای شما انجام خواهیم داد.